FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako dlho trvá postavenie chaty?

Je to individuálne v závislosti od veľkosti chaty. Priemerná doba realizácie je 3 až 21 dní. Ozvite sa nám a určíme konkretnejší termín.

Čo všetko zahŕňa uvedená cena pri chatách?

Hlavná uvedená cena pri chatách zahŕňa chatu ako ju aj vidíte na obrázku a to, steny, strechu, podlahu, priečky vo vnútri, okná dvere exteriérové ako aj interiérové, zateplenie konštrukcie, vonkajší a vnútorný náter, zvodový systém, montáž.

Su chaty vhodné aj na celoročné bývanie ?

Áno, všetky chaty sú vhodné a zateplene aj na celoročné užívanie.

V hlavnej základnej cene je zahrnutá aj montáž?

Áno, montáž je zahrnutá v cene chaty.

Je nutná betónová platňa pod chatu?

Každá chata nad 25m2 by už mala mať pevný a stabilný základ pod chatou čo nám umožní betónová platňa. A však pri záhradných domčekoch, respektíve chatách pod 25m2 nie je nutné mať betónovú platňu. Pod záhradné domy sa zvyknú dávať napríklad: zámková dlažba, alebo betónové kocky, ktoré sú plnohodnotné a postačujúce ako stabilný podklad pod záhradný domček do 25m2. Podklady pod záhradné domčeky si môžete spraviť sami, alebo môžeme Vám ich dopraviť a osadiť aj my, cena za podklad je naceňovaná individuálne.

Ako dlho trvá dodanie a montáž chaty nad 25m2?

Výroba s dodaním je vždy uvedená v popise produktu, ak nie je zahradny domcek skladom, tak predpokladané dodanie je v priemere od 4 do 10 týždňov. Následne po dodaní, podklad, montáž, náter vieme spraviť do 1-2 dní na komplet.

Je nutné stavebné povolenie pri chatách, záhradných domčekoch, prístreškoch, garážach?

Ak je stavba do 25m2, tak nie je potrebné stavebné povolenie. A však ak je stavba nad 25m2, tak by ste si mali už vybaviť stavebné povolenie.

Sú Vaše chaty kvalitné?

Áno, výroba je z certifikovanej prírodnej sverskej borovice, alebo škandinávskeho smreku, podľa dostupnosti, ktoré sa radia medzi prvú triedu kvality.

Ako si môžem zaistiť chatu?

Výrobu drevostavby si môžete zaistiť spôsobom akým uznáte za vhodné a to nasledovne: a.) priamo cez stránku vytvorením dopytu a to tak, že si vyberiete produkt, o ktorý máte záujem a napíšete nám cez kontaktný formulár. Obratom sa vám ozveme, aby sme si všetko potvrdili. b.) Výrobu drevostavby si môžete zarezervovať taktiež emailom na info@slovenskechaty.sk, kde uvediete názov produktu, prípadné voliteľné služby k produktu, adresu pre doručenie a kontaktné údaje. c.) cez online chat, ktorý je dostupný v pravom dolnom rohu, kde je náš operátor pre Vás k dispozícii. d.) telefonicky si môžete taktiež zarezervovať výrobu a dodanie drevostavby, kedykoľvek môžete zavolať na 0917 848 961, kde Vás radi obslúžime.

Je v cene aj schodište?

Áno, drevené schodište je v cene ak je jeho súčasťou, t.j. pri dvojposchodových chatách.

Stiahnite si náš

DIGITÁLNY KATALÓG DREVODOMOV
A CELOROČNÝCH CHÁT

Vďaka kvalitným materiálom a kompletnému zatepleniu stien, podlahy a strechy vám môžu drevené chaty poskytnúť celoročné bývanie.

Stiahnite si náš

DIGITÁLNY KATALÓG DREVODOMOV
A CELOROČNÝCH CHÁT

Vďaka kvalitným materiálom a kompletnému zatepleniu stien, podlahy a strechy vám môžu drevené chaty poskytnúť celoročné bývanie.