Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

Bungalov Barbora

129 276 
Projekty domov do tvaru L sú medzi našimi klientami veľmi obľúbené. Medzi ne patrí aj 4-izbový rodinný dom BARBORA, ktorý spĺňa všetky požiadavky na moderné bývanie. Projekt rodinného domu BARBORA má úžitkovú plochu 136,08 m2.

Bungalov Denisa

101 232 
Projekt domu DENISA je bungalov v tvare L, strednej až väčšej veľkostnej kategórie. Je to projekt domu, ktorý je určený pre 4-člennú rodinu. Celková úžitková plocha projektu bungalovu DENISA je 106,54 m2.

Bungalov Monika

66 196 
Projekty domov bungalovov sú v našich končinách čoraz viac vyhľadávanejšími. Bungalov MONIKA patrí medzi projekty malých rodinných domov, keďže je vhodný pre  max. 4-člennú rodinu. V tom sa odráža aj celková úžitková plocha domu, ktorá je 69,68 m2.

Bungalov Silvia

180 250 
Projekty domov sme rozšírili o bungalov s obytným podkrovím SILVIA. Je to projekt rodinného domu, ktorý je, so svojou úctyhodnou úžitkovou plochou 184,61 m2, určený pre 7-člennú rodinu. Bungalov s obytným podkrovím SILVIA je ideálny pre viaceré generácie, keďže v ňom nájdu dostatok priestoru všetci obyvatelia domu.

Bungalov Tamara

96 425 
Projekty domov sme rozšírili o atypický bungalov TAMARA, ktorý disponuje úžitkovou plochou 101,5 m2. Vchod do domu je chránený strechou, vďaka čomu zabezpečuje majiteľom vstup do priestoru suchou nohou.

Poschodový rodinný dom Gabika

130 430 
Projekt rodinného domu GABIKA ponúka, vďaka svojej dostatočnej úžitkovej ploche 128,03 m2, domov aj pre dve generácie. Dispozícia domu bude plne vyhovovať všetkým členom rodiny, keďže každý bude mať súkromie i možnosť spoločného vyžitia.

Poschodový rodinný dom Ivana

64 500 
Dennú časť poschodového domu Ivana tvorí obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenským stolom, disponuje kúpeľňou s WC a technická miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako práčovňa. Na poschodí je situovaná nočná časť, ktorú tvorí priestranná spálňa pre dve osoby. Moderný interiér domu dotvára otvorený priestor obývacej izby, ktorý siaha až na poschodie. Priľahlá terasa je situovaná do záhrady, a tak ponúka možnosť príjemného posedenia cez letné dni v kruhu rodiny a priateľov.

Poschodový rodinný dom SIMONA

76 660 
Projekt domu SIMONA je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí domu sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, ktorá sa tiahne až pod schodisko, a kúpeľňa s WC. V obývačke je umiestnený krb, ktorý zaručí príjemnú útulnú atmosféru. Kvôli svojim výnimočným rozmerom 7,8 m x 5,3 m je to ideálny dom na úzky pozemok. Na prvom poschodí sa nachádza spálňa a detská izba, ktoré sú oddelené chodbou. Z oboch izieb je možný výstup na balkón s výmerou 7,54 m2.

Poschodový rodinný dom Zoja

157 000 
Projekt domu ZOJA vyhotovený v tvare L ponúka kvalitný a moderný priestor na život 5-člennej rodiny. Je to poschodový rodinný dom s úžitkovou plochou 165,23 m2.

Rodinný dom Alžbeta

118 560 
Predstavujeme Vám dom Alžbeta, ktorý je moderný a pohodlný dom. Disponuje 3 spálňami, rodičovskou spálňou a 2 detskými izbami pre 2 deti. Okrem toho, má obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňu a 2 oddelené WC, ako aj privátnu kúpeľňu v spálni, technickú miestnosť a špajz. V rodičovskej spálni je aj šatník.

Rodinný dom Andrea

81 415 
Predstavujeme Vám dom Andrea, ktorý je moderný a pohodlný. Má tri spálne, rodičovskú spálňu a dve detské izby. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou a jedálňou. K dispozícii je tiež kúpeľňa s WC, technická miestnosť a špajza.

Rodinný dom Lili

106 580 
Projekt bungalovu LILI ponúka kvalitný a moderný priestor na život 4 až 5-člennej rodiny. Tento atypický rodinný dom LILI má 5 izieb s úžitkovou plochou 112,19 m2, vďaka čomu si v ňom nájde súkromie každý člen rodiny.