Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Celoročná chata Alena

40 200 
Užívajte si spoločné rodinné chvíle vo Vašej vysnívanej chate vyrobenej zo slovenského dreva prvotriednej kvality. Dostatok miesta nájdete v obývacej izbe a dvoch spálňach. Chutné jedlo si budete môcť pripraviť vo Vašej novej kuchyni moderne prepojenej s obývačkou. Bungalov okrem toho ešte disponuje kúpeľnou spojenou s toaletou a vlastnou terasou prístupnou z obývacej izby.

Celoročná chata Alena B

40 100 
Užívajte si spoločné rodinné chvíle vo Vašej vysnívanej chate vyrobenej zo slovenského dreva prvotriednej kvality. Dostatok miesta nájdete v obývacej izbe a dvoch spálňach. Chutné jedlo si budete môcť pripraviť vo Vašej novej kuchyni moderne prepojenej s obývačkou. Bungalov okrem toho ešte disponuje kúpeľnou spojenou s toaletou a vlastnou terasou prístupnou z obývacej izby.

Celoročná chata Anna

43 700 
Strávte spoločné rodinné chvíle na Vašej vysnívanej chate vyrobenej z prvotriedneho slovenského dreva. Bungalov č. 6 pozostáva z veľkoryso priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, z ktorej sa priamo dostanete na takmer rovnako priestrannú terasu. Súčasťou chaty sú aj dve spálne a kúpeľňa spojená s toaletou.

Celoročná chata Eva

56 500 
Nájdite svoj kúsok raja v chate vyrobenej zo slovenského dreva prvotriednej kvality. Celoročná drevená chata Eva je rozumne rozdelená na dennú a nočnú časť. Na prízemí nájdete priestrannú obývaciu izbu so vstupom na terasu, otvorenú kuchyňu a kúpeľňu spojenú s toaletou. Na poschodie sa dostanete rozsiahlym schodiskom do dvoch spální a druhej kúpeľne.

Celoročná chata Jana

56 000 
Nechajte si postaviť svoj sen – chatu zo slovenského dreva prvotriednej kvality. Dvojposchodová chata Jana disponuje obývacou izbou so vstupom na terasu, otvorenou kuchyňou, tromi priestrannými izbami a kúpeľnou spojenou s toaletou nachádzajúcou sa na prízemí.

Celoročná chata Laura

47 600 
Ak túžite po priestrannej terase, moderný bungalov Laura vyrobený z prvotriedneho slovenského dreva je Vašou ideálnou voľbou. Dostatok miesta Vám poskytne aj nadštandardne veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá tvorí dominantu celej chaty. Naopak súkromie nájdete v troch spálňach. Okrem toho chata ešte disponuje kúpeľnou a samostatnou toaletou.

Celoročná chata Liana

49 999 
Rekreačná chata LIANA v tvare písmena A je výborným doplnkom na váš pozemok. Projekt chaty ponúka dostatok priestoru na oddych. Chata má celkovú úžitkovú plochu 52 m2.

Celoročná chata Lucia

26 200 
Útulná chata Lucia očarí každého, kto nedisponuje veľkým pozemkom. K jej zaobstaraniu dokonca nie je potrebné ani stavebné povolenie. Bungalov, inak vyrobený zo slovenského dreva prvotriednej kvality, pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne spojenej s toaletou.

Celoročná chata Nikola

36 400 
Splňte si svoj sen kúpou chaty zo slovenského dreva prvotriednej kvality. Chata Nikola je ideálnou voľbou pre všetky páry, ktoré ocenia priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou, v ktorej budú môcť spoločne tráviť príjemný čas. Romantické raňajky, obedy či večere na čerstvom vzduchu sa stanú skutočnosťou na Vašej novej útulnej terase. Okrem toho chata disponuje samostatnou spálňou a kúpeľnou spojenou s toaletou.

Celoročná chata Sandra

56 600 
Doprajte si relax na luxusnej chate vyrobenej z prvotriedneho slovenského dreva. Nadštandardne priestranná chata č. 5 nadchne svojou dominantnou rozsiahlou kuchyňou každého milovníka varenia. Okrem kuchyne budete môcť spoločné rodinné chvíle tráviť aj v obývacej izbe. Na prízemí ďalej nájdete spálňu a kúpeľňu spojenú s toaletou. Moderným točitým schodiskom sa dostanete na druhé poschodie, na ktorom sa nachádzajú ďalšie 3 spálne.

Celoročná chata Sofia

76 850 
Luxusná a priestranná chata Sofia Vám poskytne všetko, po čom túžite. Na dvoch poschodiach nájdete dostatok miesta nielen pre Vašu celú rodinu, ale aj pre priateľov. Chata vyrobená zo slovenského dreva prvotriednej kvality v sebe ukrýva obývaciu izbu so vstupom na terasu, otvorenú kuchyňu spojenú s jedálňou, inak ideálnu na dlhé rodinné stolovanie, štyri spálne a kúpeľňu na každom poschodí.

Celoročná chata ZORA

88 160 
Rekreačná chata Zora v tvare písmena A je výborným doplnkom na váš pozemok. Projekt chaty ponúka dostatok priestoru na oddych pre 5 až 6 ľudí. Chata má celkovú úžitkovú plochu 76,12 m2.